تاریخچه شرکت
چهار شنبه 14 اسفند 1398
    
بازدید: 1319
    

     شرکت سیم لاکی فارس فعالیت تولیدی خود را از سال 1359 با ظرفیت 500 تن سیم لاکی در سال آغاز کرده و در حال حاضر با ظرفیت 6000 تن در سال انواع سیم گرد لاکی در محدوده قطر 0.1 تا 4 میلیمتر را مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید می نماید.

     این شرکت به عنوان اولین صادر کننده سیم لاکی در کشور در سال 1365 محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر نموده است. همچنین شرکت سیم لاکی فارس با استفاده از سیستم های مدیریتی کارآمد، بهره مندی از دانش و تجربه کارکنان خود، مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا همواره محصولاتی منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید کرده و به عنوان نخستین دریافت کننده پروانه استاندارد اجباری در صنعت سیم لاکی کشور شناخته می شود. مکانیزه کردن سیستم های تولید، ردیابی محصولات، آزمایشگاه، بسته بندی، انبارها، خرید، فروش و حسابداری صنعتی از جمله اقداماتی است که شرکت سیم لاکی فارس برای بهبود فعالیت های خود انجام داده است.

     استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر پایه استاندارد ISO9002:1994 در سال 1376 نام این شرکت را به عنوان نخستین دریافت کننده گواهینامه این سیستم در صنعت سیم لاکی کشور درج کرده است ضمن آنکه در حال حاضر سیستم مدیریت کیفیت شرکت بر پایه استاندارد ISO9001:2015 ارتقاء یافته است.

     ماموریت شرکت مبتنی بر افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان، کارکنان و سهامداران آن است و در این راستا شرکت سیم لاکی فارس به گونه ای فعالیت می کند تا ضمن تحویل به موقع سیم لاکی با کیفیت برتر به مشتریان، حفظ کرامت انسانی، آموزش مستمر و افزایش دانش فنی کارکنان و توجه ویژه به ایمنی و بهداشت آنان، هزینه های غیر ضروری را کاهش داده و منابع در دسترس را به صورت بهینه مورد استفاده قرار دهد. در عین حال حفظ محیط زیست به عنوان یکی از موارد مهم در فعالیت سیم لاکی فارس همواره مورد توجه بوده است اقدامات این شرکت در کاهش آلاینده های زیست محیطی و کاهش مصرف انرژی نشانگر این مطلب است. استقرار سیستم مدیریت زیست محیطی بر پایه استاندارد ISO14001:2015 و سیستم مدیریت ایمنی شغلی و بهداشت بر اساس استاندارد ISO45001:2018 از دیگر اقدامات شرکت سیم لاکی فارس است


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به سیم لاکی فارس می باشد |