معرفی کارخانه

     شرکت سیم لاکی فارس فعالیت تولیدی خود را در سال 1363 با ظرفیت 500 تن سیم لاکی در سال آغاز کرده و در حال حاضر با ظرفیت 6000 تن در سال انواع سیم گرد لاکی در محدوده قطر 1/0 تا 4 میلیمتر را مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید می نماید.
     این شرکت به عنوان اولین صادر کننده سیم لاکی در کشور در سال 1365 محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر نموده است. همچنین شرکت سیم لاکی فارس با استفاده از سیستم های مدیریتی کارآمد، بهره مندی از دانش و تجربه کارکنان خود، مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات با تکنولوژی روز دنیا همواره محصولاتی منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی تولید کرده و به عنوان نخستین دریافت کننده پروانه استاندارد اجباری در صنعت سیم لاکی کشور شناخته می شود. مکانیزه کردن سیستم های تولید، ردیابی محصولات، آزمایشگاه، بسته بندی، انبارها، خرید، فروش و حسابداری صنعتی از جمله اقداماتی است که شرکت سیم لاکی فارس برای بهبود فعالیت های خود انجام داده است.
     استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر پایه استاندارد ISO9002:1994 در سال 1376 نام این شرکت را به عنوان نخستین دریافت کننده گواهینامه این سیستم در صنعت سیم لاکی کشور درج کرده است ضمن آنکه در حال حاضر سیستم مدیریت یکپارچه در این شرکت پیاده سازی شده و شرکت گواهینامه های ISO 9001:2015 , ISO 14001:2015 , OHSAS 18001:2007 را دریافت کرده است.
     

ماموریت شرکت سیم لاکی فارس

ما یک شرکت تولید سیم لاکی هستیم که سابقه درخشانی در تولید این محصول دارد. ماموریت ما افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان، کارکنان و سهامداران است. ما با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره گیری بهینه از منابع اقدام به تولید پاک، ایمن و با کیفیت و مطابق با استاندارد سیم لاکی و عرضه آن به بازارهای داخلی و خارجی می نماییم و از این طریق سطح رضایتمندی و خرسندی مشتریانمان را ارتقاء می دهیم

ما بر این باور هستیم که موفقیت سازمان رابطه مستقیم با کیفیت کار کارکنان آن دارد، لذا با حفظ کرامت انسانی کارکنان، ایجاد روحیه مشارکتی و خلاقیت و افزایش دانش آنها در ارتقاء کیفیت کار کارکنان می کوشیم

 

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

مدیر عامل شرکت سیم لاکی فارس مسئولیت رسمی برقراری ، اجرا ، نگهداری و بهبود مداوم اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه شرکت ( IMS )را برعهده داشته و خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه خود را با رعایت استانداردهایISO 9001:2015  (سیستم مدیریـت کیفیـت) ،   ISO 14001:2015    (سیستم مدیریـت زیست محیطی)   ، OHSAS 18001:2007  ( سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای) به شرح زیر مستند نموده است :

 

  • رضایت مندی مشتری از طریق تحویل به موقع کالای با کیفیت
  • تأمین منابع و الزامات مورد نیاز جهت تولید محصولات با کیفیت و برقراری ، بهبود مداوم و اثر بخشی سیستم مدیریت یکپارچه  با توجه به عوامل محیطی سازمان
  • تولید محصول مطابق با استانداردها و الزامات قانونی تعیین شده
  • ایجاد محیطی ایمن ، بهداشتی و پاکیزه
  • ایجاد زمینه آموزش و افزایش دانش فنی ، روحیه مشارکتی و خلاقیت ، رفاه و رضایتمندی در کارکنان
  • استفاده بهینه از منابع و کاهش هزینه های غیر ضروری
  • تبعیت از قوانین قابل اعمال مرتبط با صنعت سیم لاکی در حیطه بهداشت و ایمنی و بهبود مستمر فعالیتها در این حیطه و پیشگیری از خطرات ایمنی و بهداشتی و جراحات و بیماریهای ناشی از کار و حفظ سلامت کارکنان و پیمانکاران.
  • تبعیت از قوانین قابل اعمال مرتبط با صنعت سیم لاکی در حیطه زیست محیطی با شناخت و کنترل جنبه های زیست محیطی و بهبود مستمر فعالیتها در این حیطه و پیشگیری از آلاینده های زیست محیطی .

در این راستا مدیریت و کارکنان شرکت با درک کامل از خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه و اهداف شرکت با هم در نگهداری سیستم مدیریت یکپارچه تلاش لازم را نموده و با بازنگری آنها در کلیه جلسات بازنگری مدیریت تداوم مناسب آنها را تضمین می نماید .

شرکت سیم لاکی فارس همچنین با انجام آموزش های لازم و مداوم در سرتاسر سازمان دسترسی به اهداف را میسر می نماید .